Spotkanie z Mistrzem

Dzięki współpracy z Fundacją Naszpikowani, odbyło się dziś spotkanie z Wojciechem Nowickim, lekkoatletą, brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016), brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Pekinie (2015) i Londynie (2017), a także mistrzem Polski w rzucie młotem na zawodach w Białymstoku (2017). To najbardziej utytułowany sportowiec pochodzący z Podlasia i pierwszy reprezentant białostockiego klubu, który zdobył medal Igrzysk Olimpijskich.
Pan Wojciech opowiedział naszym uczniom o przeżyciach sportowych jakich był udziałem, o trudach treningów i szczęściu jakie daje zwycięstwo. Odpowiadał również na pytania naszych uczniów, rozdawał autografy i chętnie się fotografował 😊 Serdecznie dziękujemy Fundacji Naszpikowani i Panu Wojciechowi za to niezwykłe spotkanie!

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany